Електросамокат Ninebot KickScooter GT2P (AA.00.0012.65)
Відео 4Фото 13 |
Ninebot KickScooter GT2P |
|
Електричний самокат бренду Ninebot - це флагман фірмового модельного ряду і рішення 2023 випуску, що представляє вищий ціновий сегмент. Модель позиціонується як спортивний транспортний засіб, підходить для застосування на гоночних трасах або в умовах бездоріжжя. Для останнього сценарію експлуатації тут запропоновані великі 11-дюймові покришки надувні, незалежні амортизатори на кожне колесо і повний привод.
Електросамокат Ninebot KickScooter GT2P отримав два 1500-ватні мотори, які забезпечують високу прохідність, швидкий старт і розгін (заявлено наявність режиму Boost, в якому приблизно за 4 секунди кікскутер розганяється до 48 км/год), а також можливість впевнено рухатися в гору. нахилу 30 градусів. Максимальна швидкість руху сягає 70 км/год. Двигун живить ємна акумуляторна батарея на 30 Агод, завдяки чому запас ходу може досягати справді значних 90 км.
За високий рівень безпеки моделі відповідають ефективні дискові гальма та якісна система освітлення з фарою, стоп-сигналом, денними ходовими вогнями та відбивачами E-MARK. До інших переваг відноситься інформативний дисплей, підтримка круїз-контролю, можливість підключення до смартфону, вантажопідйомність 150 кг. Перед покупкою слід врахувати, що акумулятор заряджається за 16 годин, а загальна вага транспорту перевищує 50 кг.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ninebot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ninebot.
Купити Ninebot KickScooter GT2P
Усі ціни 6 →Електросамокат Segway-Ninebot GT2P Black AA.00.0012.65 | 126 999 грн. |
Електросамокат Xiaomi Ninebot KickScooter GT2P (AA.00.0012.65) | 125 499 грн. |
Електросамокат Segway-Ninebot GT2P Black (AA.00.0012.65) | 107 999 грн. |
УЦІНКА! Електросамокат Segway-Ninebot GT2P, чорний # AA.00.0012.65 # | 80 490 грн. |
Електросамокат Ninebot by Segway GT2P Black (AA.00.0012.65) AA.00.0012.65 | 126 999 грн. |
Електросамокат Segway-Ninebot GT2P, Black (AA.00.0012.65) | 132 184 грн. |