Електросамокат Ninebot eKickScooter C2 Pro (AA.10.04.02.0013)
Відео 1Фото 17 |
Ninebot eKickScooter C2 Pro |
|
Самокат для дітей віком від 6 до 14 років. Різнокольорове підсвічування деки (256 кольорів). 7-дюймові порожнисті шини. Ручки керма із термопластичної гуми (TPR). Кермо регулюється по висоті у трьох положеннях: 88.5, 96 та 103.5 см. Bluetooth динамік.
Максимальну швидкість електросамокату можна встановити батьками через мобільний додаток Segway-Ninebot.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ninebot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ninebot.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ninebot eKickScooter C2 Pro
Усі ціни 32 →Електросамокат Ninebot C2 PRO E Синій (AA.10.04.02.0013) | 13 999 грн. |
Електросамокат Segway-Ninebot C2 PRO E, Blue AA.10.04.02.0013 | 13 999 грн. |
Електросамокат Segway Ninebot C2 Pro E Blue (AA.10.04.02.0013) AA.10.04.02 | 14 499 грн. |
Електросамокат Ninebot by Segway C2E Pro, Blue (AA.10.04.02.0013) | 12 999 грн. |
Электросамокат Ninebot by Segway C2 PRO E Blue (AA.10.04.02.0013) AA.10.04 | 12 978 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →