Душова система Hansgrohe Croma 100 27154000
Hansgrohe Croma 100 27154000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Croma 100 27154000
Усі ціни 8 →Душова система Hansgrohe Croma 100 Showerpipe хром 27154000 | 25 193 грн. |
Душова система Hansgrohe Croma Showerpipe (колір - хром) 27154000 27154000 | 25 193 грн. |
Hansgrohe Croma 100 27154000 | 18 680 грн. |
Hansgrohe Croma 100 27154000 | 19 147 грн. |
Душовий гарнітур HANSGROHE Croma 100 Showerpipe 27154000 | 25 193 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Croma 100 27154000:
- Регульований кут встановлення верхнього душу
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →