Вантажна шина Nordexx Multi 15 385/65 R22.5 160K
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Nordexx Multi 15 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nordexx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nordexx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nordexx Multi 15 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 6 →Nordexx Multi 15 (прицепная) 385/65 R22.5 160K PR20 | 14 981 грн. |
Nordexx Multi 15 (прицепная) 385/65 R22.5 160K 20PR | 14 700 грн. |
Nordexx Multi 15 (385/65R22.5 160K) | 15 194 грн. |
Nordexx Multi 15 (причіпна) 385/65 R22.5 160K 20PR | 15 085 грн. |
Nordexx Multi 15 причіпна причіпна (385/65R22,5 160K) 403629 | 14 768 грн. |
Шина Nordexx Multi 15 (причіпна) 385/65 R22.5 160K PR20 | 16 484 грн. |