Радіоприймач / годинник Noveen PR150
Фото 4 |
Noveen PR150 |
|
Навушники у комплекті. Кліпса для кріплення на ремінь.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Noveen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Noveen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Noveen PR150
Портативне радіо Noveen PR150 Black | 549 грн. |
Портативний радіоприймач N'oveen PR150 Black (RL070855) RL070855 | 397 грн. |
Noveen PR150 Black RL070855 | 349 грн. |
Noveen PR150 Black PR150Black | 399 грн. |
N'oveen Портативний радіоприймач N'oveen PR150 Black (RL070855) RL070855 | 397 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →