Свердловинний насос Nowa 4DS 1100-16550 (148540)
Відео 1Фото 3 |
Nowa 4DS 1100-16550 120 м 2.88 м³/год 165 м 3 м³/год |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nowa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nowa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nowa 4DS 1100-16550
Усі ціни 10 →Насос заглибний свердловинний шнековий NOWA 4DS 1100-16550 148540 | 4 081 грн. |
Насос погружной скважинный Nowa 4DS 1100-16550 | 3 648 грн. |
Насос занурювальний свердловинний шнековий NOWA 4DS 1100-16550 (148540) | 4 240 грн. |
Nowa Nowa 4DS 1100-16550 | 3 647 грн. |
Насос свердловинний Nowa 4DS 1100-16550 148540 | 3 647 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Nowa 4DS 1100-16550
Ціни на Nowa 4DS 1100-16550 |
---|---|---|---|---|
Nowa 4DS 750-12048 | від 2 652 грн. | 8 пропозицій | ||
Nowa 4DS 1100-16550 | від 3 264 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →