Свердловинний насос Aquatica 777211
Відео 26 |
Aquatica 777211 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 777211
Шнековый насос Aquatica 4QGD1.2-50-0.37 (777211) | 4 416 грн. |
Насос Aquatica 0.37 кВт H 95 м Q 25 л (777211) | 3 800 грн. |
Aquatica Насос шнековый Aquatica (DONGYIN) 0.37кВт H 95(36)м Q 25(20)л/мин | 3 800 грн. |
Насос шнековий Aquatica (DONGYIN) 0.37 кВт H 95 м Q 25 л/хвил 96 мм (77721 | 3 800 грн. |
Відеоогляди
Модификації Aquatica 777211
Ціни на Aquatica 777211 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 777211 | від 3 800 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquatica 777212 | від 4 267 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquatica 777213 | від 4 954 грн. | 5 пропозицій | ||
Aquatica 777214 | від 5 648 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →