Електрогенератор NTC TR-5E
Фото 5 |
NTC TR-5E |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NTC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NTC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NTC TR-5E
Усі ціни 9 →Генератор бензиновый NTC TR-5E, 4 кВт 34418 | 23 688 грн. |
Генератор бензиновий 4 кВт NTC TR-5E 7730000206 | 23 688 грн. |
Генератор бензиновый Ntc TR-5E 4 кВт | 23 688 грн. |
Генератор NTC TR-5E 4кВт (7730000206) | 23 688 грн. |
Бензиновый генератор NTC TR-5E | 22 399 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →