Електрогенератор AGT Media Line MLG6500/2
Фото 6 |
AGT Media Line MLG6500/2 ручнийэлектростартер (ключ) |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AGT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AGT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AGT Media Line MLG6500/2
Усі ціни 6 →Генератор бензиновый AGT MLG6500/2 142396 | 36 050 грн. |
Генератор бензиновий AGT MLG6500/2 101300-61 | 36 117 грн. |
Генератор бензиновый AGT MLG6500/2 | 36 117 грн. |
Генератор бензиновий AGT MLG6500/2 | 32 699 грн. |
Генератор бензиновий AGT MLG6500/2 | 34 899 грн. |
Генератор бензиновий AGT Media Line MLG6500/2 | 30 602 грн. |
Модификації AGT Media Line MLG6500/2
Ціни на AGT Media Line MLG6500/2 |
---|---|---|---|---|
AGT Media Line MLG6500/2 | від 30 602 грн. | 6 пропозицій | ||
AGT Media Line MLG6500E/2 | від 34 999 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →