NZXT Lift
Відео 14Фото 60 |
NZXT Lift |
|
Стильна, швидкодіюча та зручна у використанні ігрова комп'ютерна мишка з програмованими кнопками, вбудованою RGB-підсвічуванням по периметру основи, а також точним оптичним сенсором. Пристрій представлений на ринку в 2022 році, може похвалитися мінімальною вагою та стриманим універсальним дизайном, який цілком підійде навіть під офісні умови експлуатації. У технічному плані основу мишки NZXT Lift становить сенсор PixArt 3389 з максимальною роздільною здатністю 16000 DPI, що забезпечує високу точність курсорного позиціонування.
«Арсенал» цього девайсу нараховує досить класичний набір із 5 кнопок, включаючи 2 бічні та окрема кнопка для швидкого перемикання між режимами DPI. При цьому кнопки мають популярні і надійні перемикачі Omron, які забезпечують до 20 млн натискань. Також виробник подбав про власну виділену пам'ять мишки, яка дозволяє зберігати налаштування користувача і макроси безпосередньо на девайсі. А ось підключення до комп'ютера виключно провідне. Але при цьому загальна вага девайсу не перевищує скромні 67 г.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NZXT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NZXT.
Купити NZXT Lift
Усі ціни 32 →NZXT Lift (MS-1WRAX-WM) White MS-1WRAX-WM | 2 699 грн. |
Миша NZXT Lift Wired Mouse Ambidextrous USB Matte White (MS-1WRAX-WM) | 2 689 грн. |
Мишка Nzxt Lift Ambidextrous Black (MS-1WRAX-BM) | 2 700 грн. |
Мышь Nzxt Lift Ambidextrous Black (MS-1WRAX-BM) | 2 700 грн. |
NZXT LIFT Wired Mouse Ambidextrous USB White MS-1WRAX-WM | 2 609 грн. |