Електрогенератор Okayama LT3600EN-6
Фото 5 |
Okayama LT3600EN-6 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Okayama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Okayama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Okayama LT3600EN-6
Усі ціни 28 →Генератор бензиновый OKAYAMA LT3600EN-6 (6832576) 146967 | 9 999 грн. |
Okayama LT3600EN-6 офіційна гарантія | 11 399 грн. |
OKAYAMA LT3600EN-6 | 8 481 грн. |
Бензиновый генератор Okayama LT3600EN-6 2,5 Kw Key Start with battery | 9 999 грн. |
OKAYAMA LT3600EN-6 | 8 439 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →