Електрогенератор Okayama LT3900EN-6
Фото 5 |
Okayama LT3900EN-6 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Okayama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Okayama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Okayama LT3900EN-6
Усі ціни 6 →Okayama LT3900EN-6 офіційна гарантія | 10 799 грн. |
Бензиновый генератор Okayama LT3900EN-6 | 11 999 грн. |
Okayama LT3900EN-6 | 11 999 грн. |
Генератор бензиновий OKAYAMA LT3900EN-6 2,8 Kw Key Start with battery | 11 999 грн. |
Бензиновый генератор Okayama LT3900EN-6 | 11 999 грн. |
Генератор бензиновий OKAYAMA LT3900EN-6 2,8 Kw Key Start with battery | 12 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →