Котушка Okuma LS-6K Baitfeeder (60708)
Okuma LS-6K Baitfeeder |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Okuma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Okuma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Okuma LS-6K Baitfeeder
Катушка Okuma LS-6K Baitfeeder 5+1BB 5.3:1 1353.15.09 | 3 380 грн. |
Котушка Okuma LS-6K Baitfeeder 5+1BB 5.3:1 (1013-1353.15.09) | 3 380 грн. |
Котушка Okuma LS-6K Baitfeeder 5+1BB 5.3:1 | 3 380 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →