Котушка Okuma Distance DTA-60
Відео 9 |
Okuma Distance DTA-60 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Okuma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Okuma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Okuma Distance DTA-60
Усі ціни 20 →Катушка Okuma Distance DTA-60 2RB 3+1BB 4.5:1 335-1001 | 2 580 грн. |
Катушка рыболовная Катушка Okuma Distance DTA-60 2RB 3+1BB 4.5:1 | 2 581 грн. |
Катушка Okuma Distance DTA-60 3+1BB (1353.09.57) | 2 580 грн. |
Котушка Okuma Distance DTA-60 3+1BB (1353.09.57) | 2 580 грн. |
Катушка Okuma Distance DTA-60 3+1BB (1353.09.57) 1353.09.57 | 2 580 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →