Котушка Okuma Fina Pro XP FPX-40
Okuma Fina Pro XP FPX-40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Okuma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Okuma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Okuma Fina Pro XP FPX-40
Усі ціни 21 →Катушка рыболовная Okuma Fina Pro FPX-40 (1353.09.60) | 1 001 грн. |
Катушка Okuma Fina Pro XP FPX-40FD 1+1BB (1353.09.60) | 1 000 грн. |
Котушка Okuma Fina Pro XP FPX-40FD 1+1BB (1353.09.60) | 1 048 грн. |
Катушка Okuma Fina Pro XP FPX-40FD 1+1BB (1353.09.60) 1353.09.60 | 1 000 грн. |
Котушка Okuma Fina Pro XP FPX-40FD 1+1BB (1353.09.60) 1353.09.60 | 1 000 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →