Інсталяція для туалету OLI 74Plus S90 601803
OLI 74Plus S90 601803 тонка |
|
Фанове відведення для зливу регулюється по глибині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OLI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OLI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OLI 74Plus S90 601803
Усі ціни 7 →OLI Oliveira OLI 74 PLUS S90 601803 | 6 260 грн. |
Інсталяція OLI для унітаза механічна OLI 74 Plus S90 (601803) | 5 898 грн. |
Інсталяція OLI для унітаза механічна OLI 74 Plus S90 (601803) 601803 | 5 822 грн. |
Інсталяція OLI 74 Plus S90 SanitarBlock Mechanic 601803 5604005561945 | 6 260 грн. |
OLI Інсталяція OLI для унітаза механічна OLI 74 Plus S90 (601803) 601803 | 5 822 грн. |
Інсталяція OLI 74 Plus S90 SanitarBlock Mechanic 601803 | 5 822 грн. |
Інсталяція OLI для унітазу механічна OLI 74 Plus S90 (601803) | 7 508 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →