Інсталяція для туалету OLI Expert Plus Azor Plus 721703
Фото 2 |
OLI Expert Plus Azor Plus 721703 |
|
Є можливість переходу на пневматичний та електронний злив, систему Hydroboost та AC. Інсталяція має регулювання глибини: 126 – 170 мм
У комплекті: фановий відвід для зливу та перехідник Ø 90/110 мм, елементи кріплення для унітазу, елементи кріплення для рами, комплект сполучних патрубків для унітазу. Фанове відведення для зливу регулюється по глибині.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OLI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OLI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OLI Expert Plus Azor Plus 721703
OLI Oliveira EXPERT EVO 820 721703 | 6 280 грн. |
Інсталяція OLI EXPERT EVO PLUS 820 механічна 721703 | 5 991 грн. |
Інсталяція OLI Expert Plus SanitarBlock 820 Mechanic 721703 | 6 280 грн. |
Інсталяція OLI 820 Expert PLUS (721703),механічна OLI Португалія | 6 720 грн. |
Можливість розміщення кнопки змиву зверху чи спереду.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →