Фотоапарат Olympus OM-D E-M10 IV body
Відео 25Фото 34 |
Olympus OM-D E-M10 IV body
E, PEN-F, OM (бездзеркальні)«бездзеркальна»відео ultraHDRAWручний фокус відеосенсорне фокусуванняWi-Fi
Матриця:4/3" (17.3х13 mm), 20 МПікс
Відео:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Розмір знімка:5184x3888 пікс
Діапазон ISO:200-25600
Серійна зйомка:15 к/с
Екран:3 '', сенсорний, поворотний
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів OlympusВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Olympus
Всі характеристики
Характеристики OM-D E-M10 IV body
|
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів OlympusВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Olympus
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olympus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olympus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Olympus OM-D E-M10 IV body
Усі ціни 7 →Беззеркальная камера Olympus OM-D E-M10 Mark IV Body Silver | 24 798 грн. |
Фотоапарат Olympus OM-D E-M10 Mark IV Srebrny Body | 29 520 грн. |
Фотоапарат Olympus OM-D E-M10 IV body | 36 220 грн. |
Бездзеркальний фотоапарат Olympus OM-D E-M10 Mark IV Body Silver | 24 482 грн. |
Фотокамера Olympus OM-D E-M10 Mark IV Body Silver | 30 739 грн. |
Фотоапарат Olympus OM-D E-M10 Mark IV Czarny Body | 29 520 грн. |
Фотокамера Olympus OM-D E-M10 Mark IV Body Silver | 30 755 грн. |
Відеоогляди
Модификації Olympus OM-D E-M10 IV
Ціни на Olympus OM-D E-M10 IV |
---|---|---|---|---|
Olympus OM-D E-M10 IV kit 14-42 | від 33 790 грн. | 11 пропозицій | ||
Olympus OM-D E-M10 IV kit 14-150 | від 49 516 грн. | 2 пропозиції | ||
Olympus OM-D E-M10 IV body | від 24 482 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →