Карта пам'яті SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 128 ГБ (SDSDXEP-128G-GN4IN)
Відео 1Фото 3 |
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 128 ГБ
Усі ціни 9 →SanDisk Extreme PRO 128GB V60 UHS-II SD cards, 280/100MB/s,V60,C10,UHS-II, | 2 695 грн. |
Карта пам'яті SanDisk 128GB SD class 10 Extreme PRO (SDSDXEP-128G-GN4IN) S | 3 040 грн. |
SanDisk Extreme PRO 128GB V60 UHS-II SD cards (SDSDXEP-128G-GN4IN) sdsdxep | 3 040 грн. |
SanDisk (SDSDXXD-128G-GN4IN) SDSDXEP-128G-GN4IN | 2 999 грн. |
SanDisk Карта пам'яті SanDisk 128GB SD class 10 Extreme PRO (SDSDXEP-128G- | 3 040 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II
Ціни на SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 128 ГБ | від 2 672 грн. | 9 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 256 ГБ | від 5 343 грн. | 15 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 512 ГБ | від 9 087 грн. | 12 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 1 ТБ | від 41 369 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →