Ванна Omnires ATENA COMFORT M+ 174.5x82 см
Фото 7 |
Omnires ATENA COMFORT M+ 175x82 |
|
Поверхня не містить тріщин і мікроотворів (на ній не розвиваються бактерії і мікроби, а ванну легко чистити). Композит теплий на дотик.
Ванна без переливу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Omnires ATENA COMFORT M+
Ціни на Omnires ATENA COMFORT M+ |
---|---|---|---|---|
Omnires ATENA COMFORT M+ 157x76.5 см | від 54 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Omnires ATENA COMFORT M+ 168x76.2 см | від 56 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Omnires ATENA COMFORT M+ 174.5x82 см | від 59 999 грн. | 2 пропозиції |
Рекомендуємо