Сотейник OMS 2004-24 24 см
Фото 4 |
OMS 2004-24 |
|
Підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OMS 2004-24 24 см
Усі ціни 12 →Пательня O.M.S. 24x6см 2,8л з кришкою (OMS 2004-24-2,8л) | 1 584 грн. |
Сковорода металева OMS 2004-24-2,8л | 1 556 грн. |
OMS OMS-2004-24 | 1 670 грн. |
Сковорода глибока з кришкою OMS 2004-24 24 см | 1 769 грн. |
Сковорода глибока з кришкою OMS 2004-24 24 см | 1 831 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації OMS 2004-24
Ціни на OMS 2004-24 |
---|---|---|---|---|
OMS 2004-18 18 см | від 884 грн. | 14 пропозицій | ||
OMS 2004-20 20 см | від 1 080 грн. | 14 пропозицій | ||
OMS 2004-24 24 см | від 1 437 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →