Смартфон OnePlus 10 Pro 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 40Фото 9 |
Топовий смартфон "на максималках", здатний на рівних конкурувати з кращими мобільниками в галузі смартфонобудування станом на момент виходу пристрою. У центрі уваги OnePlus 10 Pro 128GB знаходиться великий екран калібру 6.7 дюймів по діагоналі на підкладці з матриці типу Fluid AMOLED. Сильні сторони дисплея-роздільна здатність трансльованої картинки Quad HD + (3216х1440 пікселів), динамічна частота оновлення від 1 до 120 Гц, округлені бічні грані.
У підекранному шарі на передній панелі розташований чуйний дактилоскопічний сканер. Для впевненого запуску важких додатків і будь-яких сучасних ігор смартфон обладнали флагманським восьмиядерним процесором Snapdragon 8 Gen 1. Остудити його «гарячий запал " покликана просунута система охолодження. Оперативної пам'яті стандарту LPDDR5 в смартфоні є 8 ГБ, ємність вбудованого накопичувача UFS 3.1 становить 128 ГБ.
Слота розширення пам'яті в конструкції гаджета немає. На величезній плашці потрійний основної камери пристрою гордо красується напис Hasselblad. В цілому ж тильний фотомодуль пристрою складений за схемою 48 МП провідний датчик зображення, 50 МП ультраширик з кутом поля зору порядку 150°, 8 МП стабілізований телевик з оптичним наближенням 3.3 х. Акумуляторна батарея моделі ємністю 5000 маг підтримує надшвидку дротову зарядку на потужності 80 Вт (на 100 % за 32 хв.) і прискорену бездротову технологію зарядки 50 Вт (до 100 % за 47 хв.).
Купити OnePlus 10 Pro 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 17 →Смартфон OnePlus 10 Pro 8/128Gb Black | 21 501 грн. |
OnePlus 10 Pro 8/128GB Black | 20 736 грн. |
Смартфон OnePlus 10 Pro 8/128Gb Black | 21 110 грн. |
Смартфон OnePlus 10 Pro 8/128GB Black | 22 464 грн. |
OnePlus 10 Pro 8/128GB Black CG-00000001413 | 20 499 грн. |
0 0 1 6 |
Дизайн та екран: Телефон має стильний та сучасний дизайн з матовим корпусом, який приємно лежить у руці. Екран AMOLED з роздільною здатністю 3216 x 1440 пікселів та частотою оновлення 120 Гц забезпечує яскраве, контрастне та плавне зображення.
Телефон має три основні камери з роздільною здатністю 48 Мп, 8 Мп і 50 Мп. Камери [censored] якісні фото та відео в різних умовах освітлення, навіть у сутінках. Процесор та пам'ять: Телефон оснащений процесором Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, який забезпечує високу продуктивність. Оперативної пам'яті 12 ГБ достатньо для запуску кількох додатків одночасно. Акумулятор: Акумулятор на 5000 мАгод забезпечує тривалу годину автономної роботи. За даними виробника, телефону вистачає на 2 дні без підзарядки за середнього використання. Недостатня автономність у режимі 5G: При використанні 5G мережі автономність телефону трохи знижується. За даними виробника, телефону вистачає на 1,5 дні без підзарядки при середньому використанні в режимі 5G.
Відсутність аудіороз'єму: Телефон не має аудіороз'єму, що може бути неудобним для деяких користувачів. |
Я використовую OnePlus 10 Pro для різних цілей, включаючи роботу, розваги та ігри. Мені подобається, що смартфон має відмінний дисплей, який забезпечує яскраве та контрастне зображення. Я також можу похвалити потужний процесор, який дозволяє мені виконувати будь-які завдання швидко та плавно. Камера OnePlus 10 Pro також робить відмінні фотографії та відео. Дисплей: 6,7-дюймовий AMOLED-дисплей з роздільною здатністю 3216 x 1440 пікселів та частотою оновлення 120 Гц.
Процесор Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1. Камера: основна камера 48 Мп, ультраширококутна камера 50 Мп, телефотокамера 8 Мп. Акумулятор: 5000 мАгод. Ціна: OnePlus 10 Pro є флагманським смартфоном, тому його ціна є досить високою.
Вес: OnePlus 10 Pro є досить важким смартфоном. Його вага становить 200,5 г. Burning Money 2: користуюся OnePlus 10 Pro 256GB/12GB кілька місяців |
Перше знайомство з брендом 12/256 Камера, вібро, звук, потужність, дисплей. фронтальна камера не флагманське рішення, як середньо бюджетник знімає. Автономність це найгірше що може бути, ігри не граю взагалі, звичайне користування типу хром, телеграм, пошта, дзвінки і до 15:30-16:00 телефон проситиме зарядку. Якщо після роботи є ще плани якісь тоді павербанк вам на допомогу або беріть зарядку на роботу і ходіть з нею скрізь, бо якщо вдруге потрібно буде фото чи відео звіт робити телефон розрядитися ще швидше до обіду, і це при тому що 60герц тільки яскравість не на максимум і режим високої продуктивності не включений, але він навіть не включав жодного разу тоді ще швидше розрядитися. Від нового телефону такого не чекав, тому кому таке підійде беріть відразу 2 зарядні блочки з перехідниками бо в комплекті їх не бачити і павербанк. Річний айфон у колег по роботі живе довше за аналогічне користування користуюся OnePlus 10 Pro 256GB/12GB кілька місяців |
Модификації OnePlus 10 Pro
Ціни на OnePlus 10 Pro |
---|---|---|---|---|
OnePlus 10 Pro 128 ГБ / 8 ГБ | від 19 799 грн. | 17 пропозицій | ||
OnePlus 10 Pro 256 ГБ / 12 ГБ / Dual | від 19 266 грн. | 18 пропозицій |
Я рекомендую OnePlus 10 Pro всім, хто шукає флагманський смартфон із відмінними характеристиками. Цей телефон не розчарує вас.