Літня шина ONYX NY-HP187 245/60 R18 105V
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
ONYX NY-HP187 245/60 R18 105V 245/60 R18 105 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ONYX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ONYX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ONYX NY-HP187 245/60 R18 105V
Усі ціни 10 →Onyx NY-HP187 245/60 R18 105V | 3 780 грн. |
Onyx NY-HP187 245/60 R18 105V | 3 080 грн. |
Onyx NY-HP187 245/60 R18 105V | 3 110 грн. |
Шини Onyx NY-HP187 245/60 R18 105V | 3 496 грн. |
Onyx NY-HP187 (245/60R18 105V) | 3 024 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації ONYX NY-HP187 245/60 R18 105V
Ціни на ONYX NY-HP187 245/60 R18 105V |
---|---|---|---|---|
ONYX NY-HP187 245/60 R18 105V | від 2 892 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →