Літня шина ONYX NY-06 235/65 R16C 115T
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
ONYX NY-06 235/65 R16C 115T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ONYX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ONYX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ONYX NY-06 235/65 R16C 115T
Усі ціни 7 →Шина Onyx NY-06 235/65 R16C 115T | 2 887 грн. |
Onyx NY-06 235/65 R16C 115/113T | 3 043 грн. |
Onyx NY-06 235/65 R16C 115/113T | 2 964 грн. |
Летние шины Onyx NY06 235/65 R16C 115/113T 8PR 1002471731 | 3 042 грн. |
Onyx NY06 235/65 R16C 115/113T 110019 | 3 149 грн. |
Onyx NY-06 235/65 R16C 115/113T | 3 096 грн. |
Літні шини Onyx NY06 235/65 R16C 115/113T 8PR | 3 226 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →