Литий диск Replica CT2329 7.5x18/5x114.3 ET40 DIA67.1
від 4 511 до 5 300 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Replica CT2329 2
Характеристики
Replica CT2329 7.5x18/5x114.3 ET40 DIA67.1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica CT2329 7.5x18/5x114.3 ET40 DIA67.1
Сортувати
Replica Toyota CT2329 7.5x18 5x114.3 ET40 DIA67.1 GMF | 4 625 грн. |
Диски Replica Toyota (CT2329) 7,5x18 5x114,3 ET40 DIA67,1 (GMF) | 4 557 грн. |
Replica CT2329 (R18 W7.5 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1) GMF | 4 511 грн. |
Replica Toyota CT2329 7.5x18 5x114.3 ET40 DIA67.1 GMF | 4 730 грн. |
Replica Toyota CT2329 GMF R18 W7.5 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1 | 5 300 грн. |
Replica Replica Toyota CT2329 7.5x18 5x114.3 ET40 DIA67.1 GMF | 4 644 грн. |
Replica Toyota CT2329 (R18 W7,5 PCD5x114,3 ET40 DIA67,1) 1922547 | 4 524 грн. |
Закрити
Схожі