Літня шина Ovation VI-386 HP 245/60 R18 105V
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Ovation VI-386 HP 245/60 R18 105V 245/60 R18 105 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation VI-386 HP 245/60 R18 105V
Усі ціни 15 →Ecovision VI-386HP 245/60 R18 105V | 3 020 грн. |
Ovation Ecovision VI-386HP 245/60 R18 105V | 3 300 грн. |
Ovation VI-386HP (245/60R18 105V) | 2 960 грн. |
Летние шины Ovation VI-386HP Ecovision 245/60 R18 105V 1001122517 | 2 990 грн. |
OVATION Літня шина OVATION VI-386HP Ecovision 245/60R18 105V | 3 193 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Ovation VI-386 HP 245/60 R18 105V
Ціни на Ovation VI-386 HP 245/60 R18 105V |
---|---|---|---|---|
Ovation VI-386 HP 245/60 R18 105V | від 2 936 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →