Моторне мастило Opet Fullmax 10W-40 5 л (601439902)
Opet Fullmax 10W-40 5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Opet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Opet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Opet Fullmax 10W-40 5 л
Моторное масло Opet Fullmax 10W-40 (5л.) 601439902 | 1 115 грн. |
Олива моторна напівсинтетична OPET FULLMAX 10W-40 5л (601439902) 601439902 | 942 грн. |
OPET 601439902 | 951 грн. |
Масло моторне напівсинтетичне 5л 10w-40 fullmax OPET, 601439902 | 1 313 грн. |
Модификації Opet Fullmax 10W-40
Ціни на Opet Fullmax 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Opet Fullmax 10W-40 1 л | від 240 грн. | 3 пропозиції | ||
Opet Fullmax 10W-40 4 л | від 779 грн. | 3 пропозиції | ||
Opet Fullmax 10W-40 5 л | від 942 грн. | 4 пропозиції |