Моторне мастило Opet Fullmax Diesel 10W-40 4 л (601215032)
Opet Fullmax Diesel 10W-40 4L 1 л4 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Opet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Opet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Opet Fullmax Diesel 10W-40 4 л
Моторное масло Opet Fullmax Diesel 10W-40 (4л.) 601215032 | 963 грн. |
Олива моторна напівсинтетична OPET FULLMAX DIESEL 10W-40 4л (601215032) 60 | 812 грн. |
OPET 601215032 | 870 грн. |
Масло моторне напівсинтетичне 4л 10w-40 fullmax diesel OPET, 601215032 | 1 132 грн. |
Модификації Opet Fullmax Diesel 10W-40
Ціни на Opet Fullmax Diesel 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Opet Fullmax Diesel 10W-40 1 л | від 233 грн. | 5 пропозицій | ||
Opet Fullmax Diesel 10W-40 4 л | від 812 грн. | 4 пропозиції |