Моторне мастило Opet Fullmax LE 5W-30 4 л (601215063)
Opet Fullmax LE 5W-30 4L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Opet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Opet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Opet Fullmax LE 5W-30 4 л
Олива моторна синтетична OPET FULLMAX LE 5W-30 4л (601215063) 601215063 | 1 288 грн. |
Масло моторне синтетичне 4л 5w-30 fullmax le OPET, 601215063 | 1 480 грн. |
Моторна олива Opet Fullmax LE 5W-30 PLS 4 л (601215063) | 1 219 грн. |
Модификації Opet Fullmax LE 5W-30
Ціни на Opet Fullmax LE 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Opet Fullmax LE 5W-30 1 л | від 336 грн. | 4 пропозиції | ||
Opet Fullmax LE 5W-30 4 л | від 1 219 грн. | 3 пропозиції | ||
Opet Fullmax LE 5W-30 60 л | від 13 299 грн. | 3 пропозиції | ||
Opet Fullmax LE 5W-30 205 л | від 44 817 грн. | 2 пропозиції |