Похідний ніж OPINEL 10 VRI Inox (123100)
Відео 1Фото 2 |
OPINEL 10 VRI Inox |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OPINEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OPINEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OPINEL 10 VRI Inox
Усі ціни 16 →Ніж філейний Opinel Slim No.10 VRI Olive (000645) | 1 049 грн. |
Нож Opinel №10 Inox VRI, без упаковки (123100) 123100 | 767 грн. |
Ніж Opinel №10 Inox VRI, без упаковки (123100) 123100 | 608 грн. |
Opinel Ніж Opinel №10 Inox VRI, без упаковки (123100) 123100 | 608 грн. |
Ніж Opinel №10 VRI, 204.47.35 | 611 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Модель №10 VRN – клинок з вуглецевої сталі XC90.
- Модель №10 VRI – клинок з нержавіючої сталі Sandvik 12C27.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →