Похідний ніж OPINEL 8 VRI
Відео 13Фото 3 |
OPINEL 8 VRI |
|
Складаний ніж торгової марки OPINEL - це виріб початкового цінового сегмента з класичним дизайном. Він позиціонується як рішення для повсякденного використання (EDC), а завдяки компактним розмірам та легкій вазі (всього 45 г) здатний зацікавити походників-легкоходів, рибалок та мисливців, які вважають кожен грам свого спорядження. Тут використовується фірмова розробка виробника - замок Virobloc з поворотним кільцем, що дозволяє блокувати лезо ножа OPINEL 8 VRI у відкритому або закритому положенні, що покликане підвищити загальну безпеку експлуатації.
Модель передбачає дерев'яну рукоятку, яка стильно виглядає, не вислизає з рук і комфортна на дотик за будь-якої температури навколишнього повітря. Також вона доповнена отвором для фіксації темляка. Клинок виконаний із нержавіючої сталі шведського виробництва Sandvik 12C27. Метал пройшов додаткове термічне оброблення, яке підвищило його твердість. Довжина гладкого леза становить 85 мм, а товщина - всього 1.5 мм (отже від серйозних поперечних навантажень його краще оберігати). До інших особливостей також відноситься наявність комплектного чохла для зберігання та транспортування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OPINEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OPINEL.
Купити OPINEL 8 VRI
Усі ціни 67 →Нож складной Opinel №8 Inox (длина: 190мм, лезвие: 85мм), бук 232-1029 | 427 грн. |
Нож и мультитул Opinel №8 Vri (204.00.10) | 428 грн. |
Opinel №8 VRI Trekking (001321) Дерево (Бук) | 563 грн. |
Ніж Opinel Colorama Adventurer No.08 VRI Red (001705) | 549 грн. |
Нож Opinel 8 VRI Trekking 001321 | 550 грн. |
Модифікації моделі:
- Модель №8 VRN – клинок з вуглецевої сталі XC90.
- Модель №8 VRI – клинок з нержавіючої сталі Sandvik 12C27.