Похідний ніж OPINEL 9 VRI
Відео 8Фото 7 |
OPINEL 9 VRI |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OPINEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OPINEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OPINEL 9 VRI
Усі ціни 8 →Ніж Opinel Classic No.09 VRI Blister (001254) | 599 грн. |
Нож Opinel 9 VRI (1083) 1083 | 488 грн. |
Ніж Opinel №9 VRI, ручка дуб, упаковка, 204.66.89 | 731 грн. |
Ніж Opinel №9 VRI (нерж), 204.78.03 | 482 грн. |
Складаний ніж 90мм, бук Opinel Inox Natural blister 09 001254 | 699 грн. |
ще 3 пропозиції
це гарний варіант подарунку для любителів активного відпочинку, таких як похідники, туристи, рибалки та мисливці. Він має низку переваг, які [censored] його ідеальні для використання в польових умовах. Виготовлений із високоякісних матеріалів: Ніж виготовлений із нержавіючої сталі, яка є міцною та стійкою до корозії.
Має зручний дизайн: Ніж має ергономічну рукоятку, яка комфортно лежить у руці, навіть за тривалого використання. Матеріал ручки: Дерево. Може бути не зручно використовувати під час роботи з сирим м'ясом або рибою, тому що потрібно відразу добре промити, але на такі випадки є ножі від цього виробника з ручкою з інших матеріалів Burning Money 2: користуюся OPINEL 9 VRI менше місяця |
Сьогодні отримав свій 9VRI. Ніж понравився. Гарний та не дорогий. Але. У комплекті (в каталозі) комплектується чохлом. Чохол чомусь не надіслали. Завтра телефонуватиму в магазин. Простота, ціна, якість. Чи не виявивши. Вадим Поляков: користуюся OPINEL 9 VRI менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Модель №9 VRN – клинок з вуглецевої сталі XC90.
- Модель №9 VRI – клинок з нержавіючої сталі Sandvik 12C27.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →