Смартфон OPPO A16 32 ГБ / 3 ГБ (CPH2269)
Відео 49Фото 16 |
OPPO A16 32 ГБ / 3 ГБ
32 ГБ / 3 ГБ64 ГБ / 4 ГБ
2021 рікA (бюджетні +)
Екран:6.52 ", 1600х720 (20:9), 269 ppi, 60 Гц
Пам'ять:32 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 3 ГБ
Процесор:Helio G35
Камера:3 модулі, 13 МП, макро
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:190 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити OPPO A16 32 ГБ / 3 ГБ
OPPO A16 3/32Gb Black (Чорний) | 5 299 грн. |
Oppo A16 3/32GB Dual Sim Pearl Blue A16 3/32GB Pearl Blue | 3 999 грн. |
OPPO A16 3/32Gb Blue (Синій) | 5 299 грн. |
Oppo A16 3/32 Crystal Black (CPH2269) CPH2269 BLACK 3/32 | 3 999 грн. |
Відмінне співвідношення ціна/якість/результат Акумулятор не гальмує.
Дуже хороша камера для цієї цінової планки. Думав, що мало буде пам'яті, але на все вистачає. Иван Николаев: користуюся OPPO A16 32GB менше місяця |
Купувався телефон для бабусі. Природно про ігри не заходила. Але оскільки бабуся у нас просунута, подобається посидіти в інстаграмі та Ютубі (і такі випадки трапляються). Основними критеріями були: дизайн, потужність як для цієї цінової категорії, яскравий екран та й не тьмяна камера як у сяомі. Прийшов до Ельдорадо, почав вибирати. Продавці одразу розповіли про новинку. Почав порівнювати з самсунгом а12 та а03s. Oppo a16 у порівнянні виглядав дуже багато, але і найголовніший плюс у тому, що підходив за всіма критеріями. Із приємних бонусів вже в комплекті йде чохол, плівка, блок живлення, кабель живлення Type-C. Ще й за акцією) Вибір очевидний! Інтуїтивно зрозумілий андроїд, Щоправда, при переході з іншої оболонки потрібно звикнути. Екран, дизайн, відносно потужний, бабуся задоволена) користуюся OPPO A16 32GB менше місяця |
Потрібен був добрий і не дорогий телефон для сина. 1-й клас, ігри та Ютуб з цього сенсу дорогою купувати не було. У магазині за порадою продавця купили новинку фірми Орро А16, я користуюся А74 з цього досвід є. За фактом нормальний телефон, малий у ігри грає, батарейка при цьому день спокійно тримає. Дивно для бюджетного телефону, але на кнопці відбиток пальця є. Яскравий екранчик, гучний динамік. Дизайн так собі але у чохлі досить симпатичний. Загалом я задоволена як за такі гроші гідний вибір. Сканер відбиток пальців, чохол у комплекті. Відсутність у комплекті навушників, погана якість заводського чохла. користуюся OPPO A16 32GB менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації OPPO A16
Ціни на OPPO A16 |
---|---|---|---|---|
OPPO A16 32 ГБ / 3 ГБ | від 3 999 грн. | 4 пропозиції | ||
OPPO A16 64 ГБ / 4 ГБ | від 6 050 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →