Смартфон Tecno Spark Go 2023 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 8Фото 11 |
Яскравий смартфон бюджетної ланки із нетривіальним оформленням задньої панелі. Бюджетне коріння моделі видає скромна апаратна платформа у складі чотириядерного процесора початкового рівня MediaTek Helio A22 та 4 ГБ оперативної пам'яті. Програмними методами обсяг ОЗП можна збільшити ще на 3 ГБ. Внутрішнє сховище даних має ємність 64 ГБ. При нестачі місця в ньому користувач має право вдатися до послуг слота розширення під картку microSD, благо він винесений окремо від двох місць для SIM-карт.
Апарат підтримує флешки об'ємом до 256 ГБ. Лицьова панель корпусу Tecno Spark Go 2023 64GB/4GB зайнята IPS-екраном з розмірами по діагоналі 6.56 дюймів і роздільною здатністю HD+ (1612х720 пікселів у перекладі на традиційну піксельну сітку). Частота оновлення у дисплея стандартна (60 Гц), а у верхньому сегменті екрану видніється краплеподібний виріз під потреби розмовного динаміка та об'єктиву 5 МП селфі-камери.
Основна камера у смартфона подвійна – її очолює 13 МП датчик зображення. На одній плашці з об'єктивами тильної камери розміщується площадка дактилоскопічного сканера для розблокування мобільного пристрою на відбиток пальця. Автономну роботу смартфона забезпечує вбудована акумуляторна батарея ємністю 5000 мАгод зі стандартною потужністю зарядки 10 Вт через контактну групу симетричного роз'єму USB-C. Модуля NFC на борту пристрою немає. Працює апарат під керуванням Android 12 із оболонкою HiOS 12.
Купити Tecno Spark Go 2023 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 65 →Смартфон TECNO Spark Go 2023 (BF7) 4/64Gb Endless Black 4895180793028 | 3 199 грн. |
Смартфон Tecno Spark Go 2023 (BF7) 4/64Gb Dual Uyuni Blue (UA UCRF) | 3 599 грн. |
Tecno Spark Go 2023 BF7 4/64GB Uyuni Blue (4895180793028) 4895180793028 | 3 199 грн. |
Смартфон Tecno Spark Go 2023 (BF7) 4/64Gb Dual Uyuni Blue (UA UCRF) | 3 599 грн. |
Tecno Spark Go 2023 BF7 4/64Gb Uyuni Blue 200088092 | 3 399 грн. |
Телефон не для ігор Виходять добрі та якісні фото як для свого цінового сегменту, гарне оформлення задньої покришки, також є запис дзвінків. Сильно нагрівається й іноді виключається, кнопка відбитка пальця дуже високо. Віталій: користуюся Tecno Spark Go 2023 64GB/3GB кілька місяців |
Модификації Tecno Spark Go 2023
Ціни на Tecno Spark Go 2023 |
---|---|---|---|---|
Tecno Spark Go 2023 64 ГБ / 3 ГБ | від 3 299 грн. | 28 пропозицій | ||
Tecno Spark Go 2023 64 ГБ / 4 ГБ | від 2 933 грн. | 65 пропозицій |