Смартфон OPPO A98 5G 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 7Фото 19 |
Закрити
Шапка
OPPO A98 5G 256 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.72 ", 2400x1080 (20:9), 392 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 695 5G
Камера:3 модулі, 64 МП, мікроскоп
Відео:уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:192 г
Частота дискретизації сенсорного шару 240 Гц. Дисплей захищений склом Panda 1681. Функція розширення ОЗП на 8 ГБ.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити OPPO A98 5G 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 92 →Термінал OPPO A98 5G 8/256 Dreamy Blue (CPH2529) | 12 499 грн. |
Смартфон Oppo A98 8/256GB Dual Sim Dreamy Blue A98 8/256GB BlueOPPO A98 5G — надійний смартфон у трендовому дизайні, який сподобається великим екраном, потрійною основною камерою та містки... щем акумулятором. Новий ґаджет відкриє для вас безмежний світ можливостей та технологій. OPPO A98 5G оснащений великим дисплеєм 6.72" дюйми з колірною гамою 100% DCI-P3, що забезпечує чітке і яскраве відтворення кольорів. Ви зможете насолоджуватися реалістичними зображеннями, високою роздільною здатністю та широкими кутами огляду. Створюйте захопливі фотографії та відео завдяки потрійній основній камері з роздільною здатністю 64 Мп. Фронтальна камера розташована в невеликому вирізі на екрані та має 32 Мп, щоб ви могли зробити неймовірні селфі. OPPO A98 5G підтримує технологію 5G, що дозволяє швидко завантажувати контент, стрімити відео високої якості та безперешкодно використовувати онлайн-послуги. З батареєю місткістю 5000 мАг ви зможете використовувати смартфон протягом тривалого часу без необхідності частого заряджання. Відмінний дизайн, потужні характеристики та передові можливості роблять смартфон OPPO A98 5G ідеальним вибором для тих, хто цінує функційність, якість зображення і швидкість роботи. Click.uaЗ нами 1 рік (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись | 10 896 грн. |
Смартфон OPPO A98 5G 8/256GB BlueOPPO A98 5G — надійний смартфон у трендовому дизайні, який сподобається великим екраном, потрійною основною камерою та містки... щем акумулятором. Новий ґаджет відкриє для вас безмежний світ можливостей та технологій.OPPO A98 5G оснащений великим дисплеєм 6.72" дюйми з колірною гамою 100% DCI-P3, що забезпечує чітке і яскраве відтворення кольорів. Ви зможете насолоджуватися реалістичними Офіційний партнер OPPO Ktc.ua (Рівне) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись | 12 499 грн. |
Смартфон Oppo A98 8/256GB Dreamy Blue (UA UCRF)Дисплей: 6.72" IPS LCD (1080x2400) / Процесор: Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G (6 nm) Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 660 Gold &... ще6x1.7 GHz Kryo 660 Silver) / Оперативна пам'ять: 8 ГБ / Вбудована пам'ять: 256 ГБ / Слот для карт пам'яті: microSDXC / Камера: 64 Мп+ 2 Мп+ 2 Мп/ фронтальна 32 Мп / Комунікації: USB Type-C 2.0 / Bluetooth,A2DP, LE, aptX / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot / GPS (A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS) NFC / Батарея: 5000 мAч / Вага: 192 г / Операційна система: Android 13, ColorOS 13.1 / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2023 Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 12 125 грн. |
Смартфон Oppo A98 8/256GB Dual Sim Dreamy Blue A98 8/256GB BlueСмартфон Oppo A98 OPPO A98 — надежный смартфон в трендовом дизайне, понравившийся большим экраном, тройной основной камерой и... щевместительным аккумулятором. Новый гаджет откроет вам безграничный мир возможностей и технологий. Технология зарядки SUPERVOOC 67W Шелковисто-глад ШОЗ нами 5 років (Київ) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 10 925 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія OPPO A (бюджетні +)Порівняти в таблиці →
від 6 899 грн.
6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
від 5 676 грн.
6.72 ", 392 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 6 682 грн.
6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
від 4 875 грн.
6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 10 351 грн.
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 6 999 грн.
6.59 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 191 г
від 4 499 грн.
6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 8 МП, Wi-Fi 5, захист IP54, зарядка: 5000 мАгод, 188 г
від 7 399 грн.
гарний звук, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 5 390 грн.
6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G35, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 187 г
від 5 661 грн.
гарний звук, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 3 506 грн.
6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G35, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 189 г
від 3 459 грн.
6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G35, камера: 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 189 г
від 6 101 грн.
6.72 ", 392 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 7 437 грн.
6.44 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 662, камера: 4 модулі, 16 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4015 мАгод, 163 г, ультратонкий
від 3 999 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G35, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
від 5 899 грн.
6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 2 модулі, 13 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 11 689 грн.
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 480 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 5 299 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G35, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
від 10 049 грн.
гарний звук, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 810, камера: 2 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 9 399 грн.
6.72 ", 392 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 6020, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 193 г
АксесуариВсі аксесуари для OPPO A98 5G →
Відеоогляди
Oppo A98 5G - Конкурент Samsung A34 та Xiaomi Redmi Note 12 Pro?
3 червня 20235 813 переглядів
Огляд OPPO A98 (українською)
26 червня 20232 452 перегляда
OPPO A98 5G Honest Review! 1 Month Later
28 травня 202325 896 переглядів
OPPO A98 5G : The Mid-range with 120hz Large Display, Stereo Speakers, 64MP, 40x Microlens and more!
16 травня 202311 149 переглядів
Oppo A98 5G Unboxing | Hands-On, Antutu, Design, Unbox, Camera Test
17 червня 202351 300 переглядів
Xiaomi Redmi 12 vs Oppo A98 5G | Video test Display, Speedtest, Camera Comparison
26 червня 202317 196 переглядів
OPPO A98 5G 1080P 30FPS Rear Camera Video Recording Sample for review
16 травня 20235 955 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 12 359 грн.
гарний звук, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 4 модулі, 64 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 189 г, без ЗП
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, Wi-Fi 6, NFC, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 173 г
від 11 290 грн.
5G, 6.55 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4250 мАгод, 158 г, ультратонкий
від 11 100 грн.
5G, 6.59 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 9 689 грн.
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, Wi-Fi 6, NFC, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 173 г
від 7 661 грн.
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 12 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 173 г, ультратонкий
від 8 880 грн.
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 8 933 грн.
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 900, камера: 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 173 г
від 11 336 грн.
5G, 6.55 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 780G 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4250 мАгод, 159 г, ультратонкий
від 7 491 грн.
гарний звук, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 4 модулі, 64 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 187 г
від 12 999 грн.
5G, 6.44 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 800U, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 176 г, ультратонкий
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП