Смартфон OPPO A74 5G 128 ГБ / 6 ГБ (CPH2197)
Відео 31Фото 9 |
Як і випливає з назви, модель являє собою 5g-версію смартфона OPPO A74. І якщо зовні це практично його повна копія, то за характеристиками є значні відмінності. По-перше, основою пристрою став процесор Snapdragon 480, який підтримує роботу в мережах п'ятого покоління. З ним в зв'язці-6 ГБ оперативної і 128 ГБ вбудованої пам'яті, об'єм якої можна збільшити за допомогою карти пам'яті microSD.
По-друге, частота розгортки 6.5-дюймового дисплея збільшилася до 90 Гц, але при цьому сканер відбитків пальців перекочував з екрану на бічну грань. По-третє, OPPO A74 5g відрізняється набором камер. Основна має цілих чотири модулі: 48 МП датчик, 8 МП ультраширокий об'єктив і два додаткових сенсора по 2 МП. 16-мегапіксельна фронтальна камера розташувалася в круглому вирізі у верхньому кутку дисплея. Крім цього, акумулятор зберіг ємність 5000 мАгод, але потужність швидкої зарядки вирішили знизити з 33 до 18 Вт.
Купити OPPO A74 5G 128 ГБ / 6 ГБ
Усі ціни 43 →Смартфон Oppo A74 5G 6 / 128GB Space Silver | 13 057 грн. |
Oppo OPPO A74 5G 6/128GB Fantastic Purple (Global Version) mj-055134 | 12 152 грн. |
Смартфон Oppo A74 5G 6/128GB Space Silver | 12 824 грн. |
Oppo A74 5G 6/128GB Prism Black MJ-043050 | 12 999 грн. |
Смартфон Oppo A74 5G 6/128GB (Fantastic Purple) Global | 11 689 грн. |
ціна при купівлі та реклама красива Операційку за рік оновлював вже разів 5.
1. Повідомлення про оновлення з'являються прямо насильно завжди спереду чи не кожен день і постійно бісять і насильно змушують щоб оновився. 2. з кожним оновленням все гірше та гірше. Ця закінчена КолорОС зі своїми приколами та вимогами до додатків. То вона сама собою їх лочить. Те видає від додатків якісь запити та вимоги. Ще щось. А найголовніше, гасить і не дає працювати додатків, коли захоче і як захоче. І не треба розповідати про права додатків чи що ще там. Видано все, що може тільки видаватися в права. Навіть включений високий жор батареї - все одно операційна система вирішує сама що робити 3. страшно гальмує. Часом висне. оновлення не вирішують проблему. 4. Жере неадекватно. Нібито процесор економний, і батарея 5000мАн, але прикол самс старий з батареї 4500 працює на добу довше). При однаковому використанні. А ще самсу за ніч втрачає 3% цей же 7%. При тому що на цьому на ніч вимикається взагалі все і зупиняються всі програми. Але кудато дівається заряд :) 5. сенсор відбитків пальця. гірше не зустрічав 6. режим заряду батареї поводиться як китайці придумали. до 80% заряджається за 1год. Хоча я в налаштуваннях обрав нічний економічний заряд. Йому все одно. Насилує батарею. Руслан Андр: користуюся OPPO A74 5G більше року |
Купували для батька, а понравився і мені. На перший погляд справляє дуже гарне враження, не тупити, навіть коли натицяєш не туди і навідкриваєш купу програм, досить довго тримає батарею, фотки різкі та чіткі, щоправда, не пробувала нічні. Комплект нічого Артем Гармаш: користуюся OPPO A74 5G менше місяця |
і багато іншого по дрібниці.
В загальному. все життя ще з нокії 1120 року користуюсь брендовими, тут вирішив взяти китайця. Щоб я жив так. Таке ге!
Ніколи не купуйте китай