Смартфон OPPO A77 5G 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 4Фото 16 |
OPPO A77 5G 64 ГБ / 4 ГБ
64 ГБ / 4 ГБ128 ГБ / 6 ГБ
Екран:6.56 ", 1612х720 (20:9), 269 ppi, 90 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Dimensity 810
Камера:2 модулі, 48 МП
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:190 г
Акумулятор на 5000 мАгод. Швидка зарядка потужністю 33 Вт. Чохол і навушники в комплекті.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити OPPO A77 5G 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 27 →Смартфон Oppo A77 4/64Gb Midnight BlackДисплей: 6.56" IPS LCD (720 x 1612) / 269 ppi / Процесор: MediaTek MT6833P Dimensity 810 (6 nm) Octa-core (2x2.4 GHz Cortex-A... ще76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) / Оперативна пам'ять: 4 ГБ / Вбудована пам'ять: 64 ГБ / Слот для карт пам'яті: microSDXC / Камера: Подвійний 48 Мп (f/1.7) + 2 Мп (f/2.4) / LED спалах / HDR / Панорама / Фронтальна 8 Мп (f/2.0) / Комунікації: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.3, A2DP, LE, aptX HD / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct / GPS (GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS) / NFC / Батарея: 5000 мАч / Вага: 190 г / Операційна система: Android 12 / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2022 Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 10 806 грн. |
Oppo OPPO A77 5G 4/64GB Midnight BlackСмартфон 2 SIM + картка пам'яті екран: 6,56" IPS 1612х720 вбудована пам'ять: 64 ГБ оперативна пам'ять: 4 ГБ процесор: MediaTe... щеk Dimensity 810 ОС: Android 12 акумулятор: 5000 мАгод (незнімний) камера: 50 (f/1.8, FOV 77 градусів) + 2 (f/2.4, FOV 89 градусів) Мп колір: чорний NFC: + . Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 10 342 грн. |
Смартфон Oppo A77 4/64Gb Midnight BlackДисплей: 6.56" IPS LCD (720 x 1612) / 269 ppi / Процессор: MediaTek MT6833P Dimensity 810 (6 nm) Octa-core (2x2.4 GHz Cortex-... щеA76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) / Оперативная память: 4 ГБ / Встроенная память: 64 ГБ / Слот для карт памяти: microSDXC / Камера: Двойная 48 Мп (f/1.7) + 2 Мп (f/2.4) / LED вспышка / HDR / Панорама / Фронтальная 8 Мп (f/2.0) / Коммуникации: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.3, A2DP, LE, aptX HD / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct / GPS (GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS) / NFC / Батарея: 5000 мАч / Вес: 190 г / Операционная система: Android 12 / Количество SIM-карт: 2 / Тип SIM-карты: Nano-SIM / Год выпуска: 2022 ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 10 613 грн. |
Oppo A77 4/64GB Ocean Blue MJ-057747 | 11 099 грн. |
Смартфон Oppo A77 5G 4/64GB Midnight Black | 10 049 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія OPPO A (бюджетні +)Порівняти в таблиці →
від 6 899 грн.
6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
від 5 676 грн.
6.72 ", 392 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 6 682 грн.
6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
від 4 875 грн.
6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 10 351 грн.
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 6 999 грн.
6.59 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 191 г
від 4 499 грн.
6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 8 МП, Wi-Fi 5, захист IP54, зарядка: 5000 мАгод, 188 г
від 7 399 грн.
гарний звук, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 5 390 грн.
6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G35, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 187 г
від 5 661 грн.
гарний звук, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 3 506 грн.
6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G35, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 189 г
від 6 101 грн.
6.72 ", 392 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 3 459 грн.
6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G35, камера: 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 189 г
від 7 437 грн.
6.44 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 662, камера: 4 модулі, 16 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4015 мАгод, 163 г, ультратонкий
від 3 999 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G35, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
від 5 899 грн.
6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 2 модулі, 13 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 11 689 грн.
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 480 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 10 049 грн.
гарний звук, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 810, камера: 2 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 5 299 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G35, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
від 9 399 грн.
6.72 ", 392 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 6020, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 193 г
АксесуариВсі аксесуари для OPPO A77 5G 64GB →
Відеоогляди
OPPO A77 5G Unboxing!
3 червня 2022543 595 переглядів
Oppo A77 5G Full Review
18 вересня 202225 290 переглядів
Oppo A77 5G First Impressions
14 серпня 202237 032 перегляда
OPPO A77 WATER TEST
29 серпня 2022171 597 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації OPPO A77 5G
Ціни на OPPO A77 5G |
---|---|---|---|---|
OPPO A77 5G 64 ГБ / 4 ГБ | від 10 049 грн. | 27 пропозицій | ||
OPPO A77 5G 128 ГБ / 6 ГБ | від 12 039 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 188 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 25 926 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г
від 27 539 грн.
гарний звук, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 167 г, без ЗП