Планшет
OPPO Pad Neo 128 ГБ / 8 ГБ, LTE
Фото 7 |
OPPO Pad Neo 128 ГБ / 8 ГБ, LTE
Система:Android 13
Діагональ дисплея:11.4 "
Роздільна здатність:2408x1720 пікс
Пам'ять:128 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Helio G99
Камера:8 (МП)
Селфі камера:8 МП
Ємність батареї:8000 мАгод
Матеріал корпуса:метал
Вага:538 г
Всі характеристики
Характеристики Pad Neo 128GB/8GB LTE
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OPPO Pad Neo 128 ГБ / 8 ГБ, LTE
Усі ціни 26 →Планшет OPPO Pad Neo 11.4'' LTE 8/128GB (OPD2303) Space Grey | 13 499 грн. |
Планшет Oppo Pad Neo 11 LTE 8/128GB Space Grey | 13 999 грн. |
Планшет Oppo Pad Neo 8/128GB LTE Grey | 12 579 грн. |
Oppo Pad Neo 8/128GB LTE (Gray) | 13 499 грн. |
Oppo Pad Neo 8/128 LTE Space Gray OPD2303 | 13 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Дуже понравився екран у даній моделі та якість звуку, дякую Єкаталогу за найнижчу ціну. Дуже понравився екран, він насичений, яскравий та гарно передає кольори. ЗВУК ПРОСТО КОСМОС. Якщо обираєте планшет як мультимедійне пристрій – можете не шукати нічого іншого, це саме Ваш варіант. В поєднанні з яскравим екраном відчуття від перегляду дуже класні. У руках лежить зручно, корпус дуже якісно зроблений. Не було зарядного пристрою в комплекті, але у мене вдома їх безліч, тому це не проблема Михайло Крутас: користуюся OPPO Pad Neo 128GB/8GB LTE менше місяця |
Додати відгук
Модификації OPPO Pad Neo
Ціни на OPPO Pad Neo |
---|---|---|---|---|
OPPO Pad Neo 128 ГБ | від 10 086 грн. | 31 пропозиція | ||
OPPO Pad Neo 128 ГБ / 6 ГБ, LTE | від 13 999 грн. | 1 пропозиція | ||
OPPO Pad Neo 128 ГБ / 8 ГБ, LTE | від 12 390 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →