Планшет
OPPO Pad Neo 128 ГБ (OPD2302)
Фото 7 |
OPPO Pad Neo 128 ГБ
Система:Android 13
Діагональ дисплея:11.4 "
Роздільна здатність:2408x1720 пікс
Пам'ять:128 ГБ, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Helio G99
Камера:8 (МП)
Селфі камера:8 МП
Ємність батареї:8000 мАгод
Матеріал корпуса:метал
Вага:538 г
Всі характеристики
Характеристики Pad Neo 128GB
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OPPO Pad Neo 128 ГБ
Усі ціни 33 →Планшет OPPO Pad Neo 11.4'' WiFi 6/128GB (OPD2302) Space Grey | 10 999 грн. |
Планшет OPPO Pad NEO 11 WiFi 6/128Gb (space grey) OPD2302 | 11 410 грн. |
Планшет Oppo Pad NEO 11 WiFi 6/128Gb Space Grey | 11 999 грн. |
Планшет Oppo Pad Neo 6/128GB Wi-Fi Grey | 10 329 грн. |
Планшет Oppo Pad Neo 6/128GB Wi-Fi Space Grey (OPD2302) | 10 689 грн. |
ще 20 пропозицій
Дуже понравився екран у даній моделі та якість звуку, дякую Єкаталогу за найнижчу ціну. Дуже понравився екран, він насичений, яскравий та гарно передає кольори. ЗВУК ПРОСТО КОСМОС. Якщо обираєте планшет як мультимедійне пристрій – можете не шукати нічого іншого, це саме Ваш варіант. В поєднанні з яскравим екраном відчуття від перегляду дуже класні. У руках лежить зручно, корпус дуже якісно зроблений. Не було зарядного пристрою в комплекті, але у мене вдома їх безліч, тому це не проблема Михайло Крутас: користуюся OPPO Pad Neo 128GB/8GB LTE менше місяця |
Додати відгук
Модификації OPPO Pad Neo
Ціни на OPPO Pad Neo |
---|---|---|---|---|
OPPO Pad Neo 128 ГБ | від 10 090 грн. | 33 пропозиції | ||
OPPO Pad Neo 128 ГБ / 6 ГБ, LTE | від 13 999 грн. | 1 пропозиція | ||
OPPO Pad Neo 128 ГБ / 8 ГБ, LTE | від 12 390 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →