Планшет
Lenovo Tab M10 Plus FHD 128 ГБ / LTE
Відео 10Фото 23 |
Lenovo Tab M10 Plus FHD 128 ГБ / LTE
Система:Android 9.0
Діагональ дисплея:10.3 "
Роздільна здатність:1920x1200 пікс
Пам'ять:128 ГБ, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Helio P22T
Камера:8 (МП)
Селфі камера:5 МП
Ємність батареї:5000 мАгод
Матеріал корпуса:метал
Вага:460 г
Всі характеристики
Характеристики Tab M10 Plus FHD 128GB LTE
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo Tab M10 Plus FHD 128 ГБ / LTE
Планшет Lenovo Tab M10 Plus 4/128GB LTE Gray (ZAAN0165CZ) | 12 789 грн. |
Планшет Lenovo Tab M10 Plus FHD 4/128GB LTE Platinum Grey (ZA5V0097UA) | 9 299 грн. |
Планшет Lenovo Tab M10 Plus 4/128GB LTE Gray (ZAAN0165CZ) | 12 795 грн. |
Планшет Lenovo Tab M10 Plus 4/128GB LTE Gray (ZAAN0165CZ) | 12 799 грн. |
6 1 4 3 |
Пристрій нормальний за свою ціну, десь через 4 місяці з'явилися мимовільні натискання, але в магазині де купували відправили в СЦ в Києві, замінили дисплейний модуль. Хороший для роботи і підійде для дитини (якісь книги до школи, щоб не носиться з купою паперу), для ігор не дуже:
PUBG mobile - низькі (графа-низко, част. кадрів середні) Щось інше не підкажу) Акб - найбільша вада, всього 5000 МаЧ Tania: користуюся Lenovo Tab M10 Plus FHD 128GB LTE кілька місяців |
Це просто шматок г @ вна, а що найцікавіше, що був у мене Tab 4 10 plus теж від Lenovo, вірніше і зараз є, забрали діти, а мені в поїздку потрібно, ну і думаю дай куплю. Я до того, що є з чим порівнювати. Був би тверезий, навряд чи купив))) Коротше купив, екран - бляке фуфло, звук як із відра, АЛЕ найголовніше, це проц, він нормально не тягне навіть простий серфінг в інтернеті, зависає і гріється, видно, що ну дуже йому важко дається ФулЕчДі екран, за ігри,- краще промовчу. З тугою згадую свій старий планшет з процесором Snapdragon 625, і хер знімемо, що пам'яті там було 16, проти цих 128 Гб, якщо нормально користуватися ним неможливо.
Окремо хочу сказати про батареї, простий перегляд Ютуба, зжере 100% заряду менш ніж за 4 години!, може через яскравість на всю? а по-іншому німеру не видно на цьому смердючому дисплеї! Ну, а потім заряджається близько 3 годин! Обосанний капелюх!! Тож люди добрі, не повторюйте мою помилку, цей товар не вартий і третини, що за нього просять, побережіть свої нерви... Задня металева кришка. Екран, звук, зарядка, дохлий процесор, батарея, невеликі рамки з обох боків виявилися вкрай незручними, вічно щось натиснеш. Николай Волков: користуюся Lenovo Tab M10 Plus FHD 128GB LTE кілька місяців |
Не беріть, гімн0 повно. Подарували на день народження, і що ви думаєте, за кілька тижнів дуже сильно зависає. Рекомендую краще взяти Леново Йога Таб 11, (з sim-картою, чи без, вирішувати вам) бо я вже два роки користуюся ним, майже зовсім не підводити)
PS: Писавши цей відгук теж на Леново Йога Таб 11, дуже хороша модель з крутою підставкою, вбудована у планшет) Зарядний пристрій
Є mini-jack для навушників Екран лише FHD
Жахливий стерео звук Дуже повільно відкриває та завантажує програми Дуже поганий процесор, прискорювач, камера і таке інше Дуже маленька батарея, всього лише на 4650 мАг Найповільніший зарядний пристрій який я тільки бачив Дуже погане скло, яке захищає екран (Мені подарували) Дуже малий накопичувач на 64 гігабайтів і ОЗП на якихось 3 гігабайти Богдан: користуюся Lenovo Tab M10 Plus FHD 64GB LTE більше року |
Показано 3 з 14 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Lenovo Tab M10 Plus FHD
Ціни на Lenovo Tab M10 Plus FHD |
---|---|---|---|---|
Lenovo Tab M10 Plus FHD 32 ГБ | від 5 400 грн. | 17 пропозицій | ||
Lenovo Tab M10 Plus FHD 64 ГБ | від 6 150 грн. | 18 пропозицій | ||
Lenovo Tab M10 Plus FHD 128 ГБ | від 7 899 грн. | 7 пропозицій | ||
Lenovo Tab M10 Plus FHD 128 ГБ / LTE | від 9 299 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →