Пневматична гвинтівка Optima Mod.90 Vortex (23703661)
Фото 9 |
Optima Mod.90 Vortex |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima Mod.90 Vortex
Усі ціни 12 →Optima Mod.90 Vortex | 7 060 грн. |
Optima Mod.90 Vortex | 7 872 грн. |
Пневматическая винтовка Optima Mod.90 Vortex кал. 4,5 мм (2370.36.61) | 7 870 грн. |
Пневматична гвинтівка Optima Mod.90 Vortex 4,5 мм (2370.36.61) | 7 241 грн. |
Пневматическая винтовка Optima Mod.90 Vortex 4,5 мм (2370.36.61) 2370.36.6 | 7 870 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →