Пневматична гвинтівка Optima Striker Edge Vortex (23703662)
Відео 1Фото 8 |
Optima Striker Edge Vortex |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima Striker Edge Vortex
Усі ціни 10 →Пневматическая винтовка Optima Striker Edge Vortex кал. 4,5 мм (2370.36.62 | 7 130 грн. |
Optima Striker Edge Vortex | 7 134 грн. |
Пневматична гвинтівка Optima Striker Edge Vortex 4,5 мм (2370.36.62) | 7 130 грн. |
Пневматическая винтовка Optima Striker Edge Vortex 4,5мм (2370.36.62) 2370 | 7 130 грн. |
Пневматична гвинтівка Optima Striker Edge Vortex 4,5 мм (2370.36.62) 2370. | 7 130 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →