Пневматична гвинтівка Optima Striker 1000S Vortex (23703665)
Фото 9 |
Optima Striker 1000S Vortex |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima Striker 1000S Vortex
Усі ціни 11 →Optima Striker 1000S Vortex | 6 910 грн. |
Optima Striker 1000S Vortex | 7 790 грн. |
Пневматическая винтовка Optima Striker 1000S Vortex кал. 4,5 мм (2370.36.6 | 7 790 грн. |
Пневматична гвинтівка Optima Striker 1000S Vortex 4,5 мм (2370.36.65) | 7 156 грн. |
Пневматическая винтовка Optima Striker 1000S Vortex 4,5 мм (2370.36.65) 23 | 7 790 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →