Протеїн Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey 1.5 кг
Відео 19Фото 6 | Очікується у продажу 6 785 грн. комплексний; концентрат; ізолят; гідролізат; Вид: сироватковий; Форма випуску: порошок; Упаковка: банка; Вага: 1500; Кількість порцій (шт): 51; Порція (г): 29.4; Кількість білка в порції: 24; Калорійність порції (ккал): 120; Країна походження бренду: США; Товар року: Bodybuilding.com; |
Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey 1.76 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimum Nutrition 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimum Nutrition.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
- Якість перевірена роками.
- Смак та запах незаперечний (шоколад, інші не купую). - Майже чиста сироватка, вугіллям та жирами можна знехтувати. - Відсутність піни після змішування порції. - Високий вміст білка в порції - Стандартна ситуація – ложка десь на дні.
- Ціна (мають право). Валентин К.: користуюся Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey 2.27 kg більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey
Ціни на Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey |
---|---|---|---|---|
Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey 0.5 кг | від 2 040 грн. | 1 пропозиція | ||
Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey 0.9 кг | від 1 578 грн. | 184 пропозиції | ||
Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey 2.3 кг | від 2 899 грн. | 280 пропозицій | ||
Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey 4.5 кг | від 5 600 грн. | 12 пропозицій |
Майже нема до чого причепитися. Якість протеїну найкраще (якщо це не підробка, звичайно, тут акуратно треба). Перевіряв тестом на згортання білка від температури. Також зважив кашку після висушування. Кількість білка який вийшов і те, що написано на банку відповідає.
Пахне протеїн класно, чистим шоколадом, але дуже невеликий запах сироватки (майже не чути). Мішається коктейль без піни.
Протеїн комплексний, але це все сироватковий (концентрат, ізолят та гідролізат).
Коли зустрічаю питання в інтернеті або живою запитують мене: "А він працює?". Я відповім, що працює, білок є білок, білок якісний, живить м'язи. Але не забуваємо, що крім їсти, потрібно займатися в залі.