Протеїн Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 2.4 кг
Відео 21Фото 3 |
Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 2.35 kg |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scitec Nutrition 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scitec Nutrition.
Купити Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 2.4 кг
Усі ціни 120 →Протеїн Scitec Nutrition Whey Protein Professional Peanut Butter 2.35 кг | 2 610 грн. |
Протеїн Scitec Nutrition 100 Whey Protein Professional 2350 g /78 servings | 2 890 грн. |
Протеин Scitec Nutrition 100 Whey Protein Professional 2350 g /78 servings | 2 916 грн. |
Протеин Scitec 100 Whey Protein Professional, 2.35 кг Кокос CN727-17 | 3 145 грн. |
Протеин Scitec Nutrition 100 Whey Protein Professional 2350g chocolate Haz | 3 090 грн. |
- запах та смак; - Якість протеїну; - Захист протеїну від зовнішнього середовища; - Наявність ферментів. - невелика кількість швидких вуглеводів; - сумнівна цінність глутаміну та таурину на додачу. Валентин К.: користуюся Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 2.35 kg кілька місяців |
Сироватковий протеїни 100% Whey Protein Professional виготовляють в Угорщині, де знаходяться виробничі потужності відомої американської марки Scitec Nutrition. Фасовка на 2,35 кг пропонується у великій банці і містить 78 порцій, яких при прийомі добавки 2 – 3 рази на день вистачить якраз на місяць.
Відмінний склад
Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional містить в складі як ультрафільтрований концентрат, так і ізолят молочної сироватки з багатим амінокислотним складом. Виробник декларує мінімальний вміст лактози, глюкози і важких для ШКТ компонентів, що сприяє швидкому та ефективному засвоєнню добавки.
Концентрація очищеного білка в одній 30-грамової порції становить 73,3% (22 г). Майже половина цієї кількості припадає на «анаболічні» амінокислоти — лейцин, ізолейцин, валін, глютамін, аргінін і тирозин. Також у складі є мікрофракції імуноглобуліну (зміцнюють імунну систему) і квадропептиди (мінімізують больові відчуття в м'язах і прискорюють їх відновлення).
Величезний вибір смаків
Добавка доступна в широкому спектрі смакових варіацій — понад 20 видів. Є як найбільш поширені, так і екзотичні смаки, на зразок груші або меду з ваніллю, граната, лимонного чізкейку, ананасового крему тощо. Недоліком Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional, на думку покупців, є підвищена солодкість (вміст цукру в одній порції становить близько 1,5 грама) багатьох смаків. Дрібним недоліком можна вважати можливість появи дрібних грудочок при недостатньому збовтуванні в шейкері.
Універсальний вибір
Загалом протеїн завдяки якісному складу і невисокій калорійності (112 ккал) підійде як для набору м'язової маси, так і для схуднення або підтримки фізичної форми. Додатковою перевагою для покупця може стати демократична ціна в перерахунку на одну порцію.
Модификації Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional
Ціни на Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional |
---|---|---|---|---|
Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 0 кг | від 59 грн. | 62 пропозиції | ||
Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 0.5 кг | від 689 грн. | 146 пропозицій | ||
Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 0.9 кг | від 1 095 грн. | 145 пропозицій | ||
Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 1 кг | від 1 173 грн. | 22 пропозиції | ||
Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 2.4 кг | від 2 484 грн. | 150 пропозицій | ||
Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 5 кг | від 6 015 грн. | 19 пропозицій |
У складі є швидкі вуглеводи, ось тут мінус, можна було б і обійтися без цього, підсолоджувачів зазвичай вистачає.
Сподобалося, що захисний блістер під кришкою щільно сидів. У деяких протів він тримається на чесному слові, відкриваєш кришку разом із цією “фольгою”. Мірний черпак присутній.
Перемішується протеїн добре. Піна відсутня. Смак у мене був полуничний. Запах бомба, що також впливає на смак, - насичений, не нудотний, насолода помірна (хоч і комбо з підсолоджувачів та швидких цукрів). Запаху сироватки не було.
За якістю: на зубах липне, зварив також одну порцію – білок згорнувся.
Загалом вибір добрий, грошей своїх коштує. Можна купувати сміливо.