Насадка для зубної щітки Oral-B Sensi UltraThin EB 60-1
Відео 1Фото 8 |
Oral-B Sensi UltraThin EB 60-1 |
|
Насадка Braun Oral-B Sensi Ultra Thin розроблена спеціально для людей, у яких підвищена чутливість зубної емалі і ясен.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oral-B 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oral-B.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Oral-B Sensi UltraThin EB 60-1
Ціни на Oral-B Sensi UltraThin EB 60-1 |
---|---|---|---|---|
Oral-B Sensi UltraThin EB 60-1 | від 149 грн. | 2 пропозиції | ||
Oral-B Sensi UltraThin EB 60-2 | від 375 грн. | 9 пропозицій | ||
Oral-B Sensi UltraThin EB 60-4 | від 545 грн. | 28 пропозицій | ||
Oral-B Sensi UltraThin EB 60-8 | від 551 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →