Насадка для зубної щітки Oral-B CrossAction EB 50RB-2
Фото 6 |
Oral-B CrossAction EB 50RB-2 |
|
Завдяки технології CleanMaximiser щетинки після зносу насадки із зеленого кольору стають жовтими.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oral-B 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oral-B.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oral-B CrossAction EB 50RB-2
Усі ціни 7 →Насадки для зубних щіток Oral-B EB50 Cross Action CleanMaximiser 2 шт | 275 грн. |
Насадка для електричної зубної щітки BraunN Oral-B Cross Action EB50RX (2) | 539 грн. |
Насадка для зубной щетки Oral-B EB 50RB-2 CrossAction CleanMaximiser (Клин | 469 грн. |
Набір насадок BRAUN Oral-B Cross Action EB50RB 2 шт (4210201355298) | 539 грн. |
Oral-B Braun Cross Action EB50RX 2 шт BraunCrossActionEB50RX2шт | 649 грн. |
Насадка для електричної зубної щітки BraunN Oral-B Cross Action EB50RX (2) | 550 грн. |
Насадка для електричної зубної щітки BraunN Oral-B Cross Action EB50RX (2) | 544 грн. |
Модификації Oral-B CrossAction EB 50RB-2
Ціни на Oral-B CrossAction EB 50RB-2 |
---|---|---|---|---|
Oral-B CrossAction EB 50RB-1 | від 149 грн. | 2 пропозиції | ||
Oral-B CrossAction EB 50RB-2 | від 275 грн. | 7 пропозицій | ||
Oral-B CrossAction EB 50RB-3 | від 399 грн. | 12 пропозицій | ||
Oral-B CrossAction EB 50RB-4 | від 499 грн. | 25 пропозицій | ||
Oral-B CrossAction EB 50RB-6 | від 1 026 грн. | 16 пропозицій | ||
Oral-B CrossAction EB 50RB-8 | від 799 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →