Насадка для зубної щітки Oral-B Sensi UltraThin EB 60-4
Відео 1Фото 8 |
Oral-B Sensi UltraThin EB 60-4 |
|
Насадка Braun Oral-B Sensi Ultra Thin розроблена спеціально для людей, у яких підвищена чутливість зубної емалі і ясен.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oral-B 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oral-B.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oral-B Sensi UltraThin EB 60-4
Усі ціни 26 →Насадка для електричної зубної щітки BRAUN Oral-B Sensitive Clean EB60 (4) | 545 грн. |
Насадка для зубной щетки Oral-B Sensi UltraThin EB60-4 | 799 грн. |
Набір зубних насадок Braun Oral-B Sensitive Clean EB60 (4) | 990 грн. |
Насадка для зубної щітки Braun Sensitive Clean EB60X (4) | 859 грн. |
Насадка для зубної щітки Oral-B Sensitive Clean EB60 (4) Sensitive Clean E | 1 069 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Oral-B Sensi UltraThin EB 60-4
Ціни на Oral-B Sensi UltraThin EB 60-4 |
---|---|---|---|---|
Oral-B Sensi UltraThin EB 60-1 | від 149 грн. | 2 пропозиції | ||
Oral-B Sensi UltraThin EB 60-2 | від 375 грн. | 9 пропозицій | ||
Oral-B Sensi UltraThin EB 60-4 | від 545 грн. | 26 пропозицій | ||
Oral-B Sensi UltraThin EB 60-8 | від 551 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →