Насадка для зубної щітки Oral-B Precision Clean EB 20RB-2 (80355207)
Фото 7 |
Oral-B Precision Clean EB 20RB-2 |
|
Завдяки технології CleanMaximiser щетинки після зносу насадки із зеленого кольору стають жовтими.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oral-B 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oral-B.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oral-B Precision Clean EB 20RB-2
Усі ціни 40 →Насадки для зубних щіток Oral-B EB20 Precision Clean CleanMaximiser 2 шт | 275 грн. |
Насадка для електричної зубної щітки BRAUN Oral-B Precision Clean EB20RB C | 729 грн. |
Насадка для зубной щетки Oral-B EB 20RB-2 Precision Clean CleanMaximiser ( | 489 грн. |
Змінні насадки до електричної зубної щітки Oral-B Pro Precision Clean EB18 | 379 грн. |
Насадка Braun Oral-B Precision Clean EB20RB 2шт | 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Oral-B Precision Clean EB 20RB-2
Ціни на Oral-B Precision Clean EB 20RB-2 |
---|---|---|---|---|
Oral-B Precision Clean EB 20RB-2 | від 275 грн. | 40 пропозицій | ||
Oral-B Precision Clean EB 20RB-4 | від 619 грн. | 6 пропозицій | ||
Oral-B Precision Clean EB 20RB-6 | від 731 грн. | 14 пропозицій | ||
Oral-B Precision Clean EB 20RB-8 | від 1 019 грн. | 7 пропозицій | ||
Oral-B Precision Clean EB 20RB-9 | від 1 499 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →