Інвертор Orbus Axpert VP 3000-24
Orbus Axpert VP 3000-24
1 кВт3 кВт
Основне
Тип пристроюавтономний інвертор (off-grid)
Комплектаціятільки інвертор
Тип мережі1 фаза (230 В)
Максимальний ККД93 %
Вихід AC
Номінальна потужність3000 ВА
Форма вихідного сигналучиста синусоїда
Батареї та зарядка DC
Напруга підключення24 В
Кількість батарейних входів1 шт.
Максимальний струм заряду70 А
Сонячні панелі PV
Макс. потужність1.2 кВт
КонтролерPWM шт.
Функції та управління
Функціїфункція ДБЖ
Інтерфейси управлінняUSB
RS232
Захистзахист від короткого замикання
захист від ↑ або ↓ напруги батареї
захист від перевантаження
Загальне
Дисплеймонохромний
Охолодженняактивне (вентилятори)
Робоча температура-10 °C ~ +50 °C
Габарити334x285x100 мм
Вага6.3 кг
Офіційний сайтorbussolar.com
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2023
PWM (ШИМ) контролер.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orbus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orbus.
Купити Orbus Axpert VP 3000-24
Усі ціни 7 →
Гібридний інвертор ORBUS VP3000-24
Гібридний ДБЖ Orbus Axpert VP3000-24 (3000 Вт, 24В) Гібридне джерело безперебійного живлення Orbus Axpert VP3000-24 - ц... щее багатофункціональне рішення для організації резервного та автономного електроживлення квартири, приватного будинку, котеджу або малого бізнесу. Пристрій поєднує функції інвертора, зарядного пристрою та сонячного контролера PWM. Модель забезпечує стабільне живлення обладнання
Technofox.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
Гібридний інвертор ORBUS VP3000-24, 3000W, 24V, струм заряду 0-70A, 160-275V, ШIM-контролер (50А, 80 Vdc)
Techon.com.uaМенше року
(Дніпро)
Поскаржитись
Orbus Orbus Axpert VP 3000-24 Axpert-VP-3000VA
ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Гібридний інвертор ORBUS VP3000-24, 3000W, 24V, струм заряду 0-70A, 160-275V, ШІМ-контролер (50А, 80 Vdc) AXPERT-VP-3000VA
Comtrading.uaЗ нами 6 років
Маркетплейс: MAUDAU  tehnopost З нами 2 роки
Orbus Сонячний інвертор Orbus VP3000-24 (AXPERT-VP-3000VA)
MTA.uaЗ нами 8 років
Гібридний інвертор ORBUS VP3000-24, 3000W, 24V, струм заряду 0-70A, 160-275V, ШIM-контролер (50А, 80 Vdc) Y-28641